• Medzinárodný deň študentstva
     • Medzinárodný deň študentstva

     • Vážení študenti, milí kolegovia,

       

      17. novembra nás spojilo niečo výnimočné. Slávime nielen svetový Deň študentstva, ale aj spomíname na významné udalosti, ktoré nás formujú ako komunitu a národ.

      Študentstvo nie je len o učebniciach a skúškach, ale o ceste objavovania, rastu a formovaní silných, kreatívnych jednotlivcov. Dnes, keď si pripomíname 17. november ako symbol odvahy a slobody, nezabúdajme na to, akým spôsobom aj vy, naši študenti, prispievate k tejto hodnote.

      Vaša vášeň, energia a názory sú hnacou silou nášho vzdelávacieho prostredia. Naše gymnázium nie je iba miestom, kde sa získavajú vedomosti, ale kde sa vytvárajú priateľstvá, objavujú talenty a formujú sa osobnosti, ktoré budú mať vplyv na svet.

      V tento výnimočný deň vám chceme vyjadriť vďaku. Vaša oddanosť učeniu, kreativite a schopnosti prekonávať výzvy tvoria základ našej spoločnosti. Máte moc meniť nielen seba, ale aj nás a spoločne tvoríme príbeh, ktorý bude mať trvalý vplyv na naše životy.

      Vieru v slobodu, spravodlivosť a vzdelanie nesiete vo svojich srdciach, a to je to, čo nás spája v jedinečnej rodine. Pokračujte v ceste, ktorá vás vedie k poznaniu a úspechom.

      Ďakujeme vám za to, že ste súčasťou našej školskej komunity a že spoločne tvoríme príbeh, ktorý sa bude spomínať s hrdosťou.

      Študenti, oslavujte tento deň a pamätajte si, že ste budúcnosť, ktorá prináša nádej a pozitívnu zmenu.

       

      Vedenie školy

    • Školské kolo Shakespearovho pamätníka
     • Školské kolo Shakespearovho pamätníka

     • Dňa 15. novembra 2023 sa uskutočnilo školské kolo Shakespearovho pamätníka. Ide o recitačnú súťaž v prednese poézie a prózy v anglickom jazyku. Súťažiaci si svojím prednesom, výberom zaujímavých úryvkov a správnou anglickou výslovnosťou vyslúžili potlesk od skvelého publika II.B triedy.

      Výsledky školského kola

      Kategória: poézia, študenti prímy a sekundy

      1. miesto             Zuzana Brišková (S)            pripravovala: Mgr. Marienčiková

      Kategória: próza, študenti 1. až 4. ročníka a kvinty až oktávy, bilingválni študenti

      1. miesto             Elena Košková (IV.B)          pripravovala: Mgr. Páleníková
      2. miesto             Anna Ondrusová (II.B)          pripravovala: Mgr. Grosmannová

      Artur Halo (IV.B)                  pripravovala: Mgr. Páleníková

      1. miesto             Oliver Ján Tremboš (IV.B)    pripravovala: Mgr. Páleníková

      Kategória: poézia, študenti 1. až 4. ročníka a kvinty až oktávy, bilingválni študenti

      1. miesto             Sofia Jurčiaková (III.C)       pripravovala: Mgr. Minárechová
      2. miesto             Ivana Čápová (I.C)                pripravovala: Mgr. Minárechová

      Všetkým recitátorom ďakujeme za príjemný umelecký zážitok. Víťazom srdečne blahoželáme a držíme palce v celoslovenskom kole, ktoré sa bude konať 11.12.2023 v SND v Bratislave. 

      PK ANJ

    • iBobor
     • iBobor

     • V dňoch 6. až 10. novembra 2023 prebiehal na Slovensku 17. ročník informatickej súťaž iBobor, ktorá má logicko-algoritmický charakter. Absolvovalo ju 124 574 súťažiacich z 1 591 škôl. Zúčastnilo sa jej aj 44 našich študentov. Máme 31 úspešných riešiteľov, z čoho 25 má percentil nad 90.

      Hlavným cieľom súťaže je podporiť záujem o informačné a komunikačné technológie (IKT) u všetkých žiakov. Súťaž chce iniciovať v deťoch využívanie IKT, posmeliť ich v intenzívnejšom a kreatívnejšom používaní moderných technológií pri učení sa. (zdroj: https://ibobor.sk/)

      Blahoželáme a prajeme veľa úspechov pri riešení ďalších úloh. 

      PK INF

    • Európska noc výskumníkov - Ing. Roman Kišš
     • Európska noc výskumníkov - Ing. Roman Kišš

     • Prišiel čerstvo ocenený Piešťanec. V socializme zahviezdil „na dreve“ vytvoreným počítačom PMI-80 a neskôr PMD-85, či prvým PC-88. Štyridsať rokov pôsobí v IT technológiách v Kalifornii a za ten čas získal desať „Oskarov Microsoftu“, je desaťnásobným držiteľom najvyššieho ocenenia MS Most Valuable Professional. Drel, pretože preňho platí príslovie: „My job is my hobby, my hobby is my job“. Hovorí: „Bežne som robil 320 hodín mesačne za mzdu 40-45-tisíc dolárov“.

      Všetko má však svoju daň. Nebol takým otcom, akým chcel byť. A keď umrela manželka, s intenzívnou prácou skončil. Tvrdil, že nebol dobrý žiak (trojkár) a na vysokej škole ledva prešiel. Ale mal víziu, cieľ a tomu všetko podriadil. Všetko sa dá, keď sa chce, to by mohol byť jeho odkaz. Tak teda chcite aspoň niečo a poriadne, nech vám život nepretečie medzi prstami ako voda, uchopte ho pevne.

      Ján Šmída

    • Európska noc výskumníkov - Ondrej Beláň
     • Európska noc výskumníkov - Ondrej Beláň

     • „Haló, Ondrej?“ volal som do Bostonu (USA).

      „Kedy prídeš do Piešťan?“

      „O tri dni.“

      A prišiel. Kto je to? Na našom gymnáziu najprv nenápadný, skôr utiahnutý. V posledných ročníkoch zažiaril, Svetová biologická olympiáda 2013 – bronzová medaila Bern (Švajčiarsko). A potom sa rozbehol: Lekárska fakulta MU, Brno – prvý na prijímacích pohovoroch, PhD. – The Francis Crick InstitutImperial College London (UK), PostDoc – Harvard Medical SchoolBringham and Women´s Hospital Boston (USA). Neuveriteľné!

      A čo nám (žiakom) odkázal? Učte sa, učte sa všetko, nebojte sa, verte si, všetko sa dá. Buďte slušní a vľúdni. Ondrej – otvorený a priateľský človek. Ďakujeme za výborné motivačné stretnutie a do skorého videnia.

      Ján Šmída

    • Škatule od topánok plné lásky na gymnáziu už po šiestykrát
     • Škatule od topánok plné lásky na gymnáziu už po šiestykrát

     • Potešme i tieto Vianoce seniorov po celom Slovensku darčekom, ktorý zahreje pri srdci Vás aj ich. Naplňte škatuľu od topánok maličkosťami, ktorou potešíte osamelých seniorov! Často je to jediný darček, ktorý dostanú, preto do nej nezabudnite vložiť aj kúsok svojho srdca.

       

      Škatule od topánok by mohli obsahovať:

      • niečo sladké: keksík, perníčky, cukríky, DIA sladkosti, ovocné detské taštičky…
      • niečo slané: tyčinky, slané keksy, praclíky, kukuričné chrumky, krekry…
      • niečo teplé: káva, ovocný čaj, cappuccino, horúca čokoláda, bylinný čaj…
      • niečo mäkké: teplé ponožky, papučky, rukavice, čiapka, šál, uteráčik…
      • niečo voňavé: sprchový gél, telové mlieko, krém na ruky, balzam na pery, parfém…
      • niečo na zábavu: krížovky, dobrá kniha, kresbičky od detí, pozdrav, pohľadnica…
      • niečo zo srdca: ručne kreslená pohľadnica, plyšový macko, soška anjelika, šálka, vianočná dekorácia...

       

      Zbierka trvá od 13.11. 2023. Nezabudnite označiť, či je darček určený pre ženu/muža. Svoju škatuľu od topánok odovzdajte v kabinete ANJ na prvom poschodí najneskôr do 1.12. 2023. Ak každá trieda spoločne pripraví jednu škatuľku, potešíme srdiečka 25 osamelým seniorom. Naplňme spoločne škatule plné lásky!

       

      Mgr. Stanislava Šimová, koordinátorka dobrovoľníkov

    • Gymnazisti s Marekom Vagovičom o médiách
     • Gymnazisti s Marekom Vagovičom o médiách

     • V stredu 25.októbra sa na Gymnáziu Pierra de Coubertina v Piešťanoch uskutočnila diskusia na tému Médiá včera , dnes a zajtra (s podtitulom Aká je úloha médií v spoločnosti). Diskusiu pripravilo občianske združenie Moderné Slovensko dnes v rámci projektu Kam sme sa posunuli. Moderátor Rudolf Sivý diskutoval s hosťom, novinárom a spisovateľom Marekom Vagovičom, o mediálnej gramotnosti, vplyve médií na každodenný život – ako formujú aj rozdeľujú spoločnosť, o zmene médií za uplynulých 30 rokov, ale aj o nebezpečenstve dezinformačných médií, o hoaxoch,  o spôsobe overenia pravdivosti správ. Študenti septimy a I.B boli nielen vnímaví poslucháči, ale aj aktívni diskutujúci. Moderátor, hosť aj gymnazisti zhodnotili diskusiu o médiách označením skvelá.

      Ivana Papcunová

    • Malý futbal starších žiakov základných škôl
     • Malý futbal starších žiakov základných škôl

     • Dňa 25.10. 2023 sa konal futbalový turnaj starších žiakov základných škôl. Našu školu pod vedením Mgr. Domonkoša reprezentovali.

      Z triedy kvarta : Hrubý Adam, Ferech Adam, Bíly Marcus, z triedy sekunda : Siget Filip, Tosi Alex, Uhrík Martin, z triedy príma : Grosmann Michal, Mlynár Oliver, Studený Tadeáš.

      V základnej skupine naši chlapci nastúpili na 3 zápasy: proti ZŠ Brezová Piešťany sme ťahali za kratší koniec a prehrali sme 7:3, v druhom zápase proti 2. ZŠ z Vrbového sme tesne prehrali 4:5 a v treťom zápase sme porazili ZŠ Holubyho z Piešťan 4:1. Chlapci obsadili 3. miesto v základnej skupine a nepodarilo sa im postúpiť do finálového turnaja.

      Za predvedené výkony a reprezentáciu školy im ďakujeme. Chlapcov chválime za fair play prístup a kolektívny výkon počas všetkých zápasov.

      PK TSV

    • Fyzikálny náboj
     • Fyzikálny náboj

     •  

      03.11.2023 sa nielen v Bratislave a Košiciach, ale i v Českej republike, Poľsku, Maďarsku a Španielsku uskutočnil 26. ročník tímovej súťaže v rýchlostnom počítaní fyzikálnych úloh: Fyzikálny náboj. Naša škola mala v oboch súťažných kategóriách (Kategória JUNIORI, kategória SENIORI) maximálne možné zastúpenie a ako dopadli v konkurencii slovenských škôl, ale i v medzinárodnom meraní síl, si môžete pozrieť v nasledujúcich riadkoch.

      Kategória Juniori

      V tejto kategórii súťažia stredoškoláci, ktorým do maturity zostávajú viac ako 2 roky.

      Na Slovensku súťažilo 52 tímov v tejto kategórii, celkovo 119.

      Družstvo kvinty

      Adrian Šebo, Markus Figura, Viktor Vančo, Tomáš Matečný, Adrián Kamenický

      • 22. miesto SK (medzinárodne: 51. miesto)
      • počet bodov: 12

      Zmiešané družstvo

      Anna Ondrusová (II. B), Emma Mútna (II. B), Alexander Roman Lauko (I. D), Matúš Dvoran (I. D), Matej Marci (II. A)

      • 47. miesto SK (medzinárodne: 111. miesto)
      • počet bodov: 7

      Kategória Seniori

      V tejto kategórii, v ktorej súťažia všetci stredoškoláci, na Slovensku súťažilo 55 tímov, celkovo 164.

      Družstvo oktávy s Foxovcami

      Denis Šebo, Filip Nedelka, Natália Banasová (Oktáva), Michal Fox (IV. A), Nikolas Fox (III. A) – 14 bodov,

      • 30. miesto SK (medzinárodne: 100. miesto)
      • počet bodov: 14

      Družstvo tretiakov a septimánov

      Juraj Kubačka, Samuel Deanko (III. C), Matej Kubranský, Peter Matúš Štubňa (Septima), Tereza Bohunčáková (III. D)

      • 36. miesto SK (medzinárodne: 110. miesto)
      • počet bodov: 13

      Všetkým súťažiacim ďakujeme za ochotu popasovať sa s neľahkými fyzikálnymi problémami.

      PK fyziky

       

    • Divadelná súťaž v anglickom jazyku Dramafest 2023
     • Divadelná súťaž v anglickom jazyku Dramafest 2023

     • Študenti III.B – Kornélia Čačíková, Michaela Čárska, Patrícia Lehutová, Norbert Pavlíček, Šimon Sedlák, Juraj Šelepák, Nelly Tomčíková a David Zifčák reprezentovali bilingválne štúdium na divadelnej súťaži v anglickom jazyku Dramafest 2023, ktorý sa konal 26. novembra 2023 pod záštitou Gymnázia J. B. Magina vo Vrbovom. Študenti si sami zhotovili kostýmy i divadelnú scénu. Scenár pripravila a hru režírovala Kornélia Čačíková. Na divadelných doskách sa naši bilingvalisti predviedli po druhýkrát a hoci sa neumiestnili na popredných priečkach, získali vzácne skúsenosti v oblasti dramatickej tvorby.

      Ďakujeme študentom za vzornú reprezentáciu nášho gymnázia a držíme palce v ich divadelnom napredovaní.

      PK ANJ

    • Deň otvorených dverí
     • Deň otvorených dverí

     • V snahe prezentovať svoju vzdelávaciu činnosť otvorilo naše gymnázium deň pred jesennými prázdninami dvere dokorán. Napriek hustému dažďu si našlo k nám cestu veľké množstvo žiakov, ich rodičov a pedagógov zo základných škôl. K dispozícii im boli priestory hlavnej budovy, starej a novej haly. Na 15 stanovištiach si mohli pozrieť, ako u nás funguje výučba jednotlivých predmetov v rámci všetkých troch odborov – 5-ročného bilingválneho, 4-ročného a 8-ročného. V odborných učebniach naši pedagógovia a študenti prezentovali praktické zručnosti z fyziky, chémie, biológie, geografie a informatiky.  K cudzím jazykom mohli návštevníci pričuchnúť na stanovištiach Erazmus+ a tiež sa zúčastniť na ukážkovej hodine anglického jazyka či prezentácii výučby iných cudzích jazykov, ako napríklad nemecký a francúzsky jazyk. Tí, ktorí si chceli overiť svoje vedomosti a pripravenosť na štúdium na Gymnáziu Pierra de Coubertina, mali možnosť absolvovať testy zo slovenského jazyka, anglického jazyka a matematiky aj s vyhodnotením. K najväčším lákadlám patrilo vystúpenie folklórnej skupiny Máj, pôsobiacej pri našej škole, ktorá ľudovými piesňami pripomenula kultúrne dedičstvo našich predkov. V priestoroch starej a novej haly pripravili naši kolegovia telocvikári ukážky niektorých športov, najmä lezenie na lezeckej stene, stolný tenis, bedminton, volejbal, slick line a iné.

      Veríme, že všetci hostia, ktorí nás v tento deň poctili svojou návštevou, odchádzali nielen spokojní, ale aj odhodlaní pokračovať vo svojom ďalšom vzdelávaní štúdiom práve na našej škole, Gymnáziu Pierra de Coubertina v Piešťanoch.

      Všetky fotografie sa nachádzajú v školskej fotogalérii.

    • Aj piešťanskí gymnazisti sú René
     • Aj piešťanskí gymnazisti sú René

     • Cena René Anasoft litera gymnazistov je jedinečným literárnym ocenením, o ktorom raz ročne rozhodujú študenti vybraných gymnázií a stredných škôl z celého Slovenska. Cieľom je podporiť študentov v čítaní kvalitnej súčasnej slovenskej tvorby. Gymnázium Pierra de Coubertina sa už piaty raz aktívne zapojilo do ceny René. 26. októbra privítali piešťanskí gymnaziálni čitatelia v priestoroch školskej knižnice dvojicu autorov - Mareka Hudeca a Dušana Taragela – ktorí sú vo finálovej päťke René. Diskusia bola živá, dynamická, okorenená typickým taragelovským humorom. Študenti sa dozvedeli nielen o tvorivej metóde autorov a zaujímavých detailoch z procesu písania, ale dostali zopár zásadných informácií, ako písať kvalitný text. Uvoľnená atmosféra a interakcia študentov urobili z diskusie so spisovateľmi nevšednú a príťažlivú udalosť.

      Ivana Papcunová

      Foto Alžbeta Michelová

    • Nábor do folklórneho súboru MÁJ
     • Nábor do folklórneho súboru MÁJ

     • Pri našom gymnáziu už od roku 1996 pôsobí Folklórny súbor Máj. Bol založený ako spevácka folklórna skupina, ale dnes má aj hudobnú a tanečnú zložku. Členmi súboru sú nielen študenti gymnázia, ale aj nadšenci z Piešťan a okolia. FS Máj má vo svojom repertoári spevy a tance z Piešťan, Myjavských kopaníc, Pohorelej a Pozdišoviec. Prezentuje sa na rôznych festivaloch na Slovensku aj v zahraničí. Aktuálne prebieha nábor do tanečnej a speváckej zložky, radi Vás uvidíme a prijmeme medzi seba.

       

    • Gymnázium Pierra de Coubertina získalo titul Angažovaná škola
     • Gymnázium Pierra de Coubertina získalo titul Angažovaná škola

     • Platforma dobrovoľníckych centier a organizácií pod záštitou Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR udelila nášmu gymnáziu titul Angažovaná škola za vytrvalosť v konaní dobra a službe verejnosti prostredníctvom service learning.

      Ocenenie je určené len takým školám, ktoré implementujú projekty zamerané na službu komunite v spojení so vzdelávacími cieľmi, podporujú aktívne občianstvo mládeže a ich účasť na demokratickom živote spoločnosti a zároveň vytvárajú priestor na to, aby mohli študenti prostredníctvom reálnej dobrovoľníckej skúsenosti rozvíjať vedomosti, zručnosti a postoje, ktoré im umožnia aktívne sa zapojiť do dobrovoľníctva počas celého života.

      Na konferencii Dobrovoľníctvo ako nástroj zmeny, ktorá sa uskutočnila 17.10.2023 v Poprade, prevzali prestížnu cenu angažované dobrovoľníčky Hana Zemanová zo sexty a Adela Sedláčiková zo IV.B. Študentky prispeli k získaniu titulu svojimi dlhodobými dobrovoľníckymi aktivitami, hodnotiaca porota vyzdvihla ich motiváciu, výnimočnú vytrvalosť a osobnú schopnosť nenechať sa odradiť. Súčasťou konferencie boli aj workshopy zamerané na témy neformálneho vzdelávania či generačných trendov.

      Všetkým aktívnym dobrovoľníkom ďakujeme za dlhoročnú reprezentáciu našej školy.

       

      Stanislava Šimová, koordinátorka dobrovoľníkov

    • Matúš Maťátko umelec s jasným cieľom
     • Matúš Maťátko umelec s jasným cieľom

     • Žiaci Gymnázia Pierra de Coubertina mali možnosť navštíviť výstavu slovenského umelca Matúša Maťátka v Mestskej knižnici Piešťany. Dielo tohto výtvarníka vychádza z hip-hopovej subkultúry a estetiky street art-u.

      Na besede s výtvarníkom Matúšom Maťátkom sa študenti dozvedeli o jeho neľahkej ceste k vysnenému povolaniu umelca. Napriek prekážkam sa Matúš nevzdal a dosiahol svoj cieľ, ako umele c sa stal uznávaným celosvetovo, ba dokonca je dôkazom búrania mýtu o nepriaznivej ekonomickej stránke tohto povolania. Z besedy študenti odchádzali s ideou v mysli, ktorú do nich autor vryl – Nevzdávať sa a ísť si za svojím snom.

    • Poznáme víťazov fotosúťaže Londýn očami študentov
     • Poznáme víťazov fotosúťaže Londýn očami študentov

     • Pred dvoma týždňami sme vyhlásili fotosúťaž o najkrajšiu, najpútavejšiu alebo najvtipnejšiu fotografiu zo zahraničnej exkurzie v Londýne. Hlasovanie prebiehalo celý týždeň prostredníctvom ankety v Edupage, svoj hlas odovzdalo viac než 200 študentov a 15 učiteľov. Za najpútavejšiu fotku ste vybrali posledného jednorožca, ktorú uverejnil Daniel Pavlíček z II.B. Na druhom mieste sa so zhodným počtom hlasov umiestnili: Alžbeta Hlatká zo IV.B a  Eliška Gáliková z kvinty. Víťazi fotosúťaže boli odmenení sladkým tajomstvom. Srdečne gratulujeme!

      PK ANJ

     • Návšteva festivalových podujatí v Bratislave

     • Koncom septembra sa niekoľkí z nás zúčastnili na Európskej noci výskumníkov v Bratislave. Podujatie sa odohrávalo formou stanovíšť, z ktorých každé malo iné zameranie. Začali sme v prístave na lodi Kriváň, neskôr sme sa presunuli k Starej tržnici. Mali sme možnosť overiť fyzikálne zákony, naši chlapi otestovali svoju výdrž plankom, pozorovali sme vlastnú pokožku, rozšírili sme si svoje znalosti o ľudskom mozgu a dozvedeli sme sa o nových metódach pestovania kožných buniek mimo tela pomocou napodobeniny ECMO prístroja. Taktiež sme si vyskúšali ovládanie robotických lego autíčok, s drobnou pomocou sme vylúštili šifru, našim prsteňom sa navrátil lesk vďaka čistiacej kúre ultrazvukom a pohrali sme sa aj s elektrickými výbojmi – iskry lietali. Príjemné poobedie sme ešte zakončili prechádzkou po Bratislave.

      Tamara Adamovičová, II. D

    • Kam na strednú školu 2023
     • Kam na strednú školu 2023

     •     Vo štvrtok 12.10. 2023 prezentovalo naše gymnázium svoje aktivity na župnej akcii Kam na strednú školu. Každoročne sa v trnavskej športovej hale stretávajú všetky stredné školy v pôsobnosti VÚC TT, aby budúcim stredoškolákom ukázali, čo všetko sa u nich môžu naučiť, aké kompetencie a zručnosti môžu získať a čím sú výnimoční a odlišní od ostatných škôl. Ani naša škola si túto príležitosť nenechala ujsť a pripravila pre všetkých zvedavcov zo základných škôl propagačné videá, fotky, letáky a ukážky testov na prijímacie skúšky. O náš stánok bol veľký záujem a rozdali sme všetok propagačný materiál. Za výbornú prezentáciu gymnázia ďakujeme skvele zohratej trojke: Matej Brezovský, Nikola Bračíková a Klára Wiedermannová, ktorí celých 10 hodín s elánom rozprávali o tom, aké skvelé je u nás študovať. Ak aj vy chcete budúci rok priložiť ruku k dielu, neváhajte a celoročne sa zapájajte do zaujímavých aktivít Školského parlamentu.  

      Mgr. Marek Kalinčík, koordinátor Školského parlamentu

  • Kontakty

   • Gymnázium Pierra de Coubertina
   • gypy@gypy.sk
   • admin@gypy.sk
   • admin@gypy.sk
   • Kontakt
    Meno školy: Gymnázium Pierra de Coubertina, Námestie SNP 9, Piešťany
    Email školy: gypy@gypy.sk
    Email na správcu obsahu: admin@gypy.sk
    Email na webmastera: admin@gypy.sk
    Telefón:
    Spojovateľka 033/ 79 893 11 
    Riaditeľ školy 033/79 893 33  (0911 718 667)
    Sekretariát 033/79893 12  (0903 902 911)
    Správca športovej haly 033/7989324
    spravca.hala@gypy.sk
    Klapky (033/79893 + konkrétna klapka) 

    Pedagogický úsek 

    Riaditeľ školy 33  (0911 718 667)
    Štatutárna zástupkyňa školy 30  (0911 718 755)
    Zástupkyňa školy 30 (0911 083 975)
    Kabinet humanitných vied 35
    Kabinet biológie a chémie 44 
    Laboratórium biológie 41 
    Kabinet fyziky 45 
    Kabinet matematiky 36
    Kabinet spoločensko-vedný 43
    Kabinet slovenského jazyka 26 
    Kabinet cudzích jazykov 22 
    Kabinet anglického jazyka v hlavnej budove 25 
    Kabinet anglického jazyka v prístavbe 29 
    Kabinet telesnej výchovy 38 
    Kabinet informatiky 23 
    Výchovná a kariérová poradkyňa 32 

    Nepedagogický úsek 

    Ekonómka – 31 (0911 595 113)
    Mzdová účtovníčka –   51
    Správca IKT – 42  (0940 643 907)
    Knižnica - 46
    Školník -   20 (0911 566 411)
    Adresa školy: Námestie SNP 9, Piešťany, 92126
    IČO: 160318
    DIČ: 2020530688
   • Námestie SNP 9
    921 26 Piešťany
    Slovakia
   • 00160318
   • 2020530688
  • Prihlásenie