• Výsledky a úspechy našich žiakov za školský rok 2018/2019

           

          Názov súťaže

          Počet žiakov

          okr. kolo

          kraj. kolo

          národ. kolo

          medzinár. kolo

           

          Slovenský jazyk a literatúra

           

           

           

           

           

           

          Hollého pamätník

          2

          2

           

           

           

          D. Garžík, T, 1.m., okr. kolo

           

           

           

           

           

           

          Z. Trojanová, P, 1.m., okr. kolo

          Literárna Senica

          2

           

           

           

          E. Vičanová, Sx, 1.m. + hlavná cena LIC

           

           

           

           

           

           

          M. Juríková, IV.D, 3.m.

          Medziriadky

          2

           

           

          2

           

          E. Vičanová, L. Orlovská, Sx, nár. kolo, finalistky súťaže

          Olympiáda v SJL

          1

          1

           

           

           

          N. Banasová, T, 1.m., okr. kolo

          Anglický jazyk

           

           

           

           

           

           

          Olympiáda v anglickom jazyku

          71

          6

          5

          1

           

          Z. Mlynáriková, S, 4.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          N. Banasová, T, 3.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          D. Mladenov, Sx, 2.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          P. Jarošová, IV.B, 4.m. kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          D. Šušuk, IV.B, 3.m., nár. kolo

          Mladý prekladateľ 2018

          23

           2

             

           

          T. Lišková, II.A

           

           

           

           

           

           

           D. Valko, II.A

          Cudzie jazyky

           

           

           

           

           

           

          Olympiáda v nemeckom jazyku

          16

          6

          5

           1

           

          L. S. Mináriková, T, 1.m., kraj. kolo, 2.m., celoslov. kolo

           

           

           

           

           

           

          S. Schmittová, IV.A, 8.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          E. Štubňová, Ka, 7.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          M. Mlynáriková, K, 4.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          E. Salvianyová, Ka, 8.m., kraj. kolo

          Olympiáda vo francúzskom jazyku

          4

          4

          4

           

          A.Ferancová, S, 3.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          P.M. Tremboš, K, 2.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          A.Horváth, Ka, 3.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          M. Kubla, Sp, 1.m., nár. kolo

          Mladý prekladateľ 2018 FRJ

          1

           

          1

           

           

          N. Papcunová, IV.A, 2.m.

          Dejepis

           

           

           

           

           

           

          Dejepisná olympiáda

          5

          5

          5

           

           

          A.Marko, K, 4.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          J. Janičina, P,  6.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          K. Potúčková, P, 7.m.,  kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          D. Šebo, T, 3.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

           E. M. Ábelová, T, 2.m., kraj. kolo

          Občianska náuka

           

           

           

           

           

           

          Mladý Európan

          3

           

          3

           

          N. M. Masaryková, II.D,  J. Chamraz, Sx, A. Beňačka, III.C, 1.m., kraj. kolo, 10.m., nár. kolo

          Olympiáda ľudských práv

          2

           2

           2

           

          N. M. Masaryková, II.D, 6.m., kraj. kolo, úspešná riešiteľka celoštátneho kola

             

           

           

           

           

          A.Beňačka, III.C, 1.m., kraj. kolo, úspešný riešiteľ celoštátneho kola

          Finančná olympiáda

          67

           

           

           

          K. Krajčík, P. Krajčík, II.D, M. Monček, II.C, S. Galovičová, III.B, T. Lišková, II.A, V. Plačková, R. Turzák, Sx

          Výchovy

           

           

           

           

           

           

          Biblická olympiáda

          3

           

          3

           

           

          D. Ruľák,  S. Kumančik, M. Drahovská, 5.m., kraj. kolo

          Biblia očami detí

          1

           

           

          G. Baláková, 2.m., kraj. kolo

          Slávik Slovenska

          1

          1

           1

           

           

          P. Petrovičová, P, 1.m., kraj. kolo

          Matematika

           

           

           

           

           

           

          Matematická olympiáda

          30

          30

          21

          1

          E. Ábelová, T, 4.-8.m., okr. kolo

           

           

           

           

           

           

          J. Janičina, P, 4.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          S. Banas, Sx, 1.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          K. Potúčková, P, 8.-9.m., okr. kolo

           

           

           

           

           

           

          N. Banasová, T, 2.-3.m., okr. kolo

           

           

           

           

           

           

          J. Polonský, I.B, 5.m., okr. kolo

           

           

           

           

           

           

          M. Poturnay, O, 1.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          M. Poturnay, O, 5.m., celoslov. kolo, postup na IMO vo Veľkej Británii

           

           

           

           

           

           

          M. Pašáková, I.C, 5.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          M. Murín, I.A, 20.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          N. Benková, IV.C, 6.-9.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          M. Kubla, Sp,  6.-9.m., kraj. kolo

          Pytagoriáda

          73

          7

           

           

           

          N. Banasová, T, 1.m., okr. kolo

           

           

           

           

           

           

          M. Monček, T, 3.m., okr. kolo

           

           

           

           

           

           

          T. Kopún, P, 1.m., okr. kolo

           

           

           

           

           

           

          J. Janičina, P, 2.m., okr. kolo

          Matematický náboj

          10

           

           

          10

           

          družstvo juniorov - 35.miesto

           

           

           

           

           

           

          družstvo seniorov - 7.miesto

          Matematický klokan

          41

           

           

          41

           

          S. Šulgan, II.A, 1.-26.miesto

           

           

           

           

           

           

          T. Lukáč, Sp, 1.-20. miesto

           

           

           

           

           

           

          M. Poturnay, O, 1.-20. miesto

          MAKS

          23

           

           

           4

           

          M. Mlynáriková, K, 1.-11.miesto

           

           

           

           

           

           

          E. Kamenická, K, 1.-11.miesto

           

           

           

           

           

           

          M. Monček, T, 1.-9.miesto

           

           

           

           

           

           

          Z. Mlynáriková, S, 1.-24.miesto

          Náboj JUNIOR

          8

           8

           

           

           

          1.družstvo – Trojan, Dimitrovová, Klement, Mlynáriková – 1.m, okr. kolo

           

           

           

           

           

           

          2.družstvo – Banasová, Ábelová, Buchman, Šebo – 3.m., okr. kolo

          Fyzika

           

           

           

           

           

           

          Fyzikálna olympiáda

          10

          10

          7

           

           

          S. Banas, Sx, 3.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          S. Brezina, III.C, 1.m., kraj. kolo

          Fyzikálny náboj

           20

           

           

           20

           

          1.družstvo juniorov – 40.m, 2.družstvo juniorov – 48.m.

           

           

           

           

           

           

          1.družstvo seniorov – 7.m., 2.družstvo seniorov – 46.m.

          Archimediáda

          2

          2

           

           

           

          A.Žlnayová, S, 5.m., úspešná riešiteľka

           

           

           

           

           

           

          F. Sova, S, 5.m., úspešný riešiteľ

          Geografia

           

           

           

           

           

           

          Geografická olympiáda

          7

          4

          1

          1

           

          P. M. Tremboš, K, 1.m., okr. kolo, 2.m., kraj. kolo, úspešný riešiteľ celoslov. kola

           

           

           

           

           

           

          L. Hýrošš, 8.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          A.Žlnayová, 10.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          M. Kubranský, 11.m., kraj. kolo

          Biológia

           

           

           

           

           

           

          Biologická olympiáda

          17

          8

          11

          2

           

          F. Nedelka, T, 3.m., okr. kolo

           

           

           

           

           

           

          K. Špániková, K, 1.m., kraj. kolo, 11.m., celoslov. kolo

           

           

           

           

           

           

          D. Marcinová, S, 3.m., okr. kolo, 1.m., okr. kolo

           

           

           

           

           

           

          L. Krelová, S, 6.m., okr. kolo

           

           

           

           

           

           

          J. Janičina, P, 12.m., okr. kolo

           

           

           

           

           

           

          B. Barátová, P, 13.m., okr. kolo

           

           

           

           

           

           

          E. M. Ábelová, T, 1.m., okr. kolo

           

           

           

           

           

           

          E. Kamenická, K, 2.m., okr. kolo, 10.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          T. Jankovičová, III.B, 13.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          N. Opialová, III.B, 14.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          L. Ilavská, III.B, 18.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          H. Karasová, IV.B, 19.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          N. Mičová, Sx, 2.m., kraj. kolo, 4.m., nár. kolo

           

           

           

           

           

           

          Ž. Šmídová, IV.A, 11.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          A.Nováková, IV.B, 25.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          M. Špacír, IV.B, 26.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          B. Blštáková, IV.B, 28.m., kraj. kolo

          Chémia

           

           

           

           

           

           

          Chemická olympiáda

          4

          2

          2

           

           

          P. Tremboš, K, 2.m., okr. kolo

           

           

           

           

           

           

          N. Bičanová, K, 10.m., okr. kolo

           

           

           

           

           

           

          S. Hrabovská, II.B, 4.m., kraj. kolo

           

           

           

           

           

           

          M. Seewaldová, II.B, 17.m., kraj. kolo

          Telesná výchova

          250

          250

          100

          80

           

           

          Školské majstrovstvá SR

           

           

           

           

           

          1.miesto – vedomostná súťaž o olympizme – B. Blštáková, IV.B, T. Kublová, Sp, A. Kadlec, IV.D

           

           

           

           

           

           

          3. miesto - orientačný beh, štafeta – K. Švorcová, K, S. Macejková, T, E.P. Biscontini, P, K. Gražďová, T

           

           

           

           

           

           

          2 x 3.miesto – orientačný beh, štafeta – B. Drahovský, II.C, S. Šulgan, II.A, D. Horil, Sp

           

           

           

           

           

           

          4.miesto - orientačný beh - družstvo dievčat (K. Švorcová, S. Macejková, P.E. Biscontini, K. Gražďová)

           

           

           

           

           

           

          4.miesto – atletika (Gaudeamus igitur) – D. Horil, Sp

           

           

           

           

           

           

          4.miesto – silový 5-boj (Gaudeamus igitur) – T. Ráciková, I.A

           

           

           

           

           

           

          5.miesto – orientačný beh – N. Pločeková, Sp, T. Danková, Ka, S. Ciklaminiová, I.C

           

           

           

           

           

           

          6.miesto – basketbal – družstvo dievčat (M. Dovčíková, S. Gavláková, V. Brišková, R. Gratke, M. Kleinová, T. Sasáková, J. Orlovská, M. Michalidesová, L. Rypáková)

           

           

           

           

           

           

          7.miesto – družstvo chlapcov bedminton – I. Bielesch, P, M. Kalinčík, K

          Krajské kolá súťaží

           

           

           

           

           

          1.miesto – šach – M. Musaev, P

           

           

           

           

           

           

          1.miesto – šach – P. Jančovičová, I.B

           

           

           

           

           

           

          1.miesto – šach – K. Šiška, III.A

           

           

           

           

           

           

          1.miesto – družstvo chlapcov ZŠ – bedminton – I. Bielesch, P, M. Kalinčík, K

           

           

           

           

           

           

          1.miesto – družstvo – zrýchlený šach – S. Brezina, A. Gažovič, III.C, K. Šiška, III.A, P. Jančovičová, I.B

           

           

           

           

           

           

          1.miesto – atletika - D. Horil, Sp

           

           

           

           

           

           

          1.miesto – silový 5-boj - T. Ráciková, I.A

           

           

           

           

           

           

          1.miesto – družstvo dievčat – basketbal – J. Orlovská, M. Kleinová, T. Sasáková, II.A, S. Gavláková, I.A, M. Dovčíková, I.C, V. Brišková, II.DS. Hrabovská, E. Holániová, II.B, M. Michalidesová, IV.A

           

           

           

           

           

           

          1.miesto – družstvo dievčat – orientačný beh – N. Pločeková, S. Ciklaminiová, T. Danková

           

           

           

           

           

           

          1.miesto – družstvo chlapcov – orientačný beh – B. Drahovský, II.C, S. Šulgan, II.A, D. Horil, Sp

           

           

           

           

           

           

          1.miesto – družstvo žiačok – orientačný beh – Ž. Čuboňová, S. Macejková, T, K. Švorcová, K

           

           

           

           

           

           

          2.miesto – aerobic – K. Stanová, IV.A

           

           

           

           

           

           

          2.miesto – družstvo chlapcov – bedminton – F. Bučko, Š. Šmída, Sp

           

           

           

           

           

           

          2.miesto – družstvo dievčat – bedminton – K. Baďurová, R. Gratke, Sp

           

           

           

           

           

           

          2.miesto – družstvo chlapcov – cezpoľný beh – P. Taraba, III.A, O. Kusenda, O, F. Korec, IV.C

           

           

           

           

           

           

          2.miesto – atletika – T. Kubla, Sp 

             

           

           

           

           

          2.miesto – atletika štafeta 4x100 m – N. Pločeková, T. zubáková, S. Strečanská, N. Cesneková

           

           

           

           

           

           

          2.miesto – družstvo dievčat - volejbal

           

           

           

           

           

           

          3.miesto – aerobic – A. Aponyi, II.C

           

           

           

           

           

           

          3.miesto – atletika – švédska štafeta

           

           

           

           

           

           

          3.miesto – Župný race – Spartan race – B. Blštáková, IV.B

           

           

           

           

           

           

          4.miesto – šach – M. Masárová, II.B, účasť na MSR

          EXPERT

           72

           

           

           

           

           

          Expert G34

           

           

           

          2

           

          M. Poturnay, O, 1.m. – Mozgolamy, 2.m. – Svetobežník, N. Banasová, T, 1.m. – Mozgolamy, 4.m. – Dejiny, udalosti, umenie

          Expert 8

           

           

           

          5

           

          R. Turzák, Sx, 1.m. – Góly, body, sekundy

          Piešťanské hry

          28

           

           

           

           

          4.miesto

          Basketbalová liga ZŠ

          12

           

           

           

           

          3. miesto

          Beh študentstva

          15

           

           

           

           

           

          Beh Olympijského dňa

          10

           

           

           

           

           

          Okresné kolá rozličných súťaží

           

           

           

           

           

          atletické športy, basketbal, veslovanie, volejbal, hádzaná, futbal, futsal, streľba, vybíjaná, streetball, malý futbal, Ekoposter

    • Kontakty

      • Gymnázium Pierra de Coubertina, Námestie SNP 9, Piešťany
      • gypy@gypy.sk
      • admin@gypy.sk
      • admin@gypy.sk
      • Kontakt
        Meno školy: Gymnázium Pierra de Coubertina, Námestie SNP 9, Piešťany
        Email školy: gypy@gypy.sk
        Email na správcu obsahu: admin@gypy.sk
        Email na webmastera: admin@gypy.sk
        Telefón:
        Spojovateľka 033/ 79 893 11 
        Riaditeľka školy 033/79 893 33 
        Sekretariát 033/79893 12 
        Správca športovej haly 033/79893 24 
        spravca.hala@gypy.sk
        Klapky (033/79893 + konkrétna klapka) 

        Pedagogický úsek 

        Riaditeľka školy 33 
        Štatutárna zástupkyňa školy 25 
        Zástupkyňa školy 30
        Zborovňa 35
        Kabinet biológie a chémie 44 
        Laboratórium biológie 41 
        Kabinet fyziky a dejepisu 45 
        Kabinet matematiky 36
        Kabinet spoločensko-vedný 43
        Kabinet slovenského jazyka 26 
        Kabinet nemeckého jazyka 22 
        Kabinet anglického jazyka v hlavnej budove 27 
        Kabinet anglického jazyka v prístavbe 29 
        Kabinet telesnej výchovy 38 
        Kabinet informatiky 23 
        Výchovná a kariérová poradkyňa 32 

        Nepedagogický úsek 

        Ekonómka – 30
        Vedúca sekretariátu – 31
        Tajomníčka – 12 
        Mzdová účtovníčka –   51
        Knižnica a správca IKT – 46 
        Školská jedáleň –   28
        Školník -   20
        Adresa školy: Námestie SNP 9, Piešťany, 92126
        IČO: 160318
        DIČ: 2020530688
      • Námestie SNP 9, Piešťany, 92126
      • 00160318
      • 2020530688
    • Prihlásenie